DvaNaKonciSvěta.cz

Andrejka & Luky

Luhačovice: odpočinek v ráji

napsal Luky před 4 lety

Každý potřebuje občas vypnout. My jsme vypli už podruhé v prvorepublikové vile Boutique hotel RADUN****. Protože není nic hezčího, než se nechat obskakovat celý víkend v úžasném prostředí a úžasnými lidmi.

Prvorepublikový hotel RadunNačítání...

Prvorepublikový hotel Radun

Loni na jaře, jsme uvažovali kam s Andrejkou vyrazíme. Kvůli škole jsme nemohli vyrazit nikam daleko. Rozhodli jsme se tedy využít mé firemní benefiny a vyrazit do nějakých lázní. Chvíli jsme hledali, až Andrejka objevila tento hotel v Luhačovicích. První republika je naše oblíbené období, takže jsme se to rozhodli vyzkoušet.

Web hotelu Radun http://hotelradun.cz/

Snídaně na pokojNačítání...

Snídaně na pokoj

Funkcionalistický hotel nabízí hned několik balíčků, od jedné noci, až po celý týden s různýma procedurami. My si vybrali pobyt romantika, který zahrnuje dvě noci v tomto hotelu, snídaní na pokoj, neomezený vstup do přilehlé plovárny, celotělovou masáž pro dva, odpolední kávičku se zákuskem a hlavně gumárenské večeře při svíčkách (v sobotu i s klavíristkou). Loni jsme z toho byli opravdu unesení, minimálně já jsem nic takového nezažil. Přivítali nás totiž šesti-chodovou večeří s víny od místního vinaře, který ke každému vínu vyprávěl jeho historii, jak se dělá, čím je zvláštní a jak se pije… jako já jsem pivař, ale z toho večera jsem byl opravdu odvařený.

Přesný popis pobytu najdete zde

Gurmánské menuNačítání...

Gurmánské menu

Jenže to nebylo všechno, každý víkend provádí majitel hosty po hotelu. Vypráví jeho historii a celý příběh tohoto místa. Tohle fakt stojí za to, sice si řeknete… no však to je jen hotel, ale ukrývá toho mnohem víc a je to dost zajímavé, určitě doporučujeme. Celá prohlídka končila před večeří, kdy nám majitel nabídl aperitiv a my si šli vychutnat další gurmánský zážitek, při svíčkách s doprovodem klavíru.

Uvítací šampus si můžete vychutnat na Vaši teraseNačítání...

Uvítací šampus si můžete vychutnat na Vaši terase

Letos jsme hledali, kam zase vyrazíme. Hledali jsme tak dlouho, až jsme si rezervovali další víkend v tomto hotelu. Protože jsme prostě museli. :-) Určitě vás napadne, proč se vracet na stejné místo, my jsme ale věděli že nás toto místo nezklame a opravdu nezklamalo. Naopak, opět jsme si krásně odpočinuli, celý víkend si užili a byli opět nadšení z toho, co nás nadchlo loni a to se jen tak nestává.
Boutique hotel RADUN musíme opravdu doporučit, pokud nechcete jen objevovat, ale také se na chvíli zastavit. Celý víkend jste jako v peřince a pokud se vám poštěstí, jako nám letos, tak vás bude obsluhovat samotný majitel. To se pak opravdu cítíte jako v roce 1928.

Každý pokoj má svou terasuNačítání...

Každý pokoj má svou terasu

Andrejka a snídaněNačítání...

Andrejka a snídaně

Facebook stránku hotelu najdete zde

Instagram najdete zde

Hotel najdete zde


Přečteno 786 krátuž máme 2 srdíčka, děkujeme