DvaNaKonciSvěta.cz

Andrejka & Luky

Café Oldtimer a obchůdek U splněných přání

napsala Andrejka před 3 lety

Nedávno jsem byla v úžasné kavárničce v Kopřivnici, která se jmenuje Oldtimer. Tento název získala díky tomu, že je součástí auto-moto muzea veteránů. Upřímně jsem do ní moc nadějí nevkládala, ale zkusit se má všechno, ne.

Pár foteček z facebooku Café Oldtimer a z Instagramu

Café OldtimerNačítání...

Café Oldtimer

Navíc je to kavárna spojená s obchůdkem...... s obchůdkem U splněných přání, což jsem si taky nedokázala představit. Říkala jsem si, že je to dost divná kombinace obchod s kavárnou, ale mamka se segrou, které už tam byly dřív, z toho byly naprosto nadšené.

Na to, jak malý prostor obchůdek zabírá, tam toho mají hromadu. Látky, vlny, korálky, plátěnky, česká mýdla, různé věci na vyrábění z papíru, nebo jiných materiálů, zkrátka všechny serepetičky pro kreativce, na které si jen vzpomenete.

Auto moto muzeum web

Obchůdek U splněných přáníNačítání...

Obchůdek U splněných přání

Když jsem tam vešla uviděla jsem tohle → šílenou změť úplně všeho s obří jabloní uprostřed. Možná se to někomu zdá dost šílené, ale mi se tam strašně líbilo. Další úžasnou věcí, co mě dostala, byl červený gauč uprostřed toho všeho. Bylo to jako dát si kafe v Central Parku (pro fanoušky seriálu Přátelé ;) ), kdyby nebyl obsazený a my na něm mohli sedět, tak by se mi splnil sen, protože od doby, co jsem objevila Přátelé je pro mě nejdokonalejším vybavením kavárny gauč. :P Navíc mě dostaly cedule s nápisy jako: „Coffe is always a good idea“, které byly rozmístěné všude po kavárně.

Posezení v obchůdkuNačítání...

Posezení v obchůdku

Posezení jako v Central ParkuNačítání...

Posezení jako v Central Parku

KávičkaNačítání...

Kávička

Co se týče kávičky, tak byla moc dobrá a samozřejmě jsme si dali i zákusky, které byly úžasné a na výběr bylo asi z deseti různých druhů. Kromě klasických káv mají také alternativně připravované kávy pro fajnšmekry 8) a jedna zeď kavárny je pokrytá policemi s kávami a sypanými čaji, které si můžte koupit domů.

Motivační ceduleNačítání...

Motivační cedule

Vitrínka se zákuskyNačítání...

Vitrínka se zákusky

Takže super kavárnička do které doporučuju se stavit, kdybyste náhodou měli cestu přes Kopřivnici. Ale pokud to bude někdy o víkendu, nebo později odpoledne, tak je dobré udělat rezervačku, protože je dost populární ;)


Přečteno 1308 krátuž máme 1 srdíčko, děkujeme